7 лютого 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Урбанський Б.П. провів нараду з керівниками дорожніх служб та завідувачем сектору розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства управління економіки райдержадміністрації щодо стану автомобільних доріг на території району.

На нараді піднімалось питання щодо найбільш проблемних ділянок автомобільних доріг загального користування, які потребують негайного проведення ремонтних робіт.

Начальник філії "Немирівський райавтодор" Царенко Василь Дмитрович відзначив, що переважна більшість доріг потребує невідкладного ремонту і наразі облдержадміністрацією, яка з 1 січня 2018 року є балансоутримувачем доріг загального користування місцевого значення, формуються переліки автодоріг, які плануються до ремонту в поточному році.

Крім того, в зв'язку із можливим погіршенням погодних умов на нараді піднімались питання щодо забезпеченості дорожніх служб посипочними та паливно-мастильними матеріалами.

Підвівши підсумки, Урбанський Б.П. відзначив, що питання ремонту автомобільних доріг є одним із найактуальніших і в умовах зміни власника доріг загального користування місцевого значення необхідно докласти максимальних зусиль щодо їх ремонту та утримання в належному стані.

Управління економіки районної державної адміністрації