9.02.2018р. під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Урбанського проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Немирівській районній державній адміністрації.

Інформував про випадки хворого на сказ безпритульного собаки в смт. Ситківці та хворого на сказ лиса в м. Немирів начальник Немирівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Ткач.

Причиною захворювання на сказ є перенасичення червоної лисиці в угіддях Немирівського району, безпритульні собаки і кішки в населених пунктах, відсутність належної роботи щодо знищення гризунів на полях, а також мають місце відмови власників собак і кішок від щеплень проти сказу.

З метою координації дій  з локалізації та ліквідації сказу проведено засідання ДНПК, рішенням якого затверджено план ліквідації сказу, визначені межі загрозливої зони в осередках захворювання, вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення вірусу сказу.

Немирівське районне управління

Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області