23.02.2018 року в приміщенні Немирівської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича відбулася чергова нарада з приводу використання бюджетних коштів, а саме, проведення державних закупівель через систему Prozorro.

На нараді були присутні заступник начальника управління економіки райдержадміністрації Рибалко Жанна Анатоліївна, начальник фінансового управління райдержадміністрації Яремко Володимир Макарович, головний спеціаліст відділу прогнозування і аналізу доходів фінансового управління Немирівської райдержадміністрації Соколовська Олена Павлівна, відповідальні особи розпорядників бюджетних коштів, а саме: Чега Валентина Анатоліївна - начальник відділу освіти, Букштейн Ольга Олександрівна – головний бухгалтер Немирівської центральної районної лікарні, Павленко Галина Петрівна – головний бухгалтер центру первинної медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради .

Розпорядники бюджетних коштів доповіли про актуальні закупівлі, учасників закупівель, кількість проведених закупівель, суму закупівель та суму зекономлених бюджетних коштів за період з 09.02.2018 року по 22.02.2018 року. Також обговорювались проблемні питання, які виникають при здійсненні електронних закупівель.

З початку 2018 року відділом освіти райдержадміністрації проведено 6 закупівель: планова сума закупівель склала 2812350 грн., фактична сума закупівель – 2249506,59грн., сума економії – 562843,41грн.

Немирівською центральною районною лікарнею проведено 4 закупівлі: планова сума закупівель склала 6397528,5 грн., фактична –                    6344008,86 грн., сума економії – 53519,64 грн.

Центром первинної медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради проведено 6 закупівель: планова сума закупівель склала 382770 грн., фактична сума закупівель – 373770грн., сума економії – 9000 грн.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Урбанський Богдан Петрович наголосив про необхідність використання системи електронних закупівель під час проведення закупівель за кошти державного та місцевого бюджетів з метою максимальної ефективності використання бюджетних коштів та їх економії.

Управління економіки райдержадміністрації