Першим заступником голови районної державної адміністрації Урбанським Б.П. проведено робочу нараду із сільськими головами Вовчоцької, Зарудинецької, Зяньковецької, Криковецької, Муховецької та Чуківської сільських рад за участю відповідальних працівників районної державної адміністрації та керівника громадської організації "Національний центр сільськогосподарського дорадництва та консалтингу "Досвід" – Звенигорецького Р.І.

Основними питаннями, що піднімались на нарадах, були: впровадження системи публічних закупівель ProZorro серед органів місцевого самоврядування; запровадження роздільного збору твердих побутових відходів; щодо діяльності громадської організації "Національний центр сільськогосподарського дорадництва та консалтингу "Досвід".

Урбанський Богдан Петрович закликав сільських голів приймати активну участь в проведенні закупівель з використанням електронної системи ProZorro. Адже завдяки даній системі економляться значні суми бюджетних коштів, які потім можна використати для ремонту доріг комунальної власності, будівництва водогонів та інших соціально важливих цілей.

На нараді в черговий раз наголошено щодо необхідності невідкладного впровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів, для чого сільським головам, в першу чергу, потрібно вирішити питання щодо закупівлі контейнерів та визначити шляхи подальшої утилізації відсортованих відходів.

Керівник громадської організації "Національний центр сільськогосподарського дорадництва та консалтингу "Досвід" –Звенигорецький Руслан Іванович довів до відома учасників наради інформацію про діяльність організації, її практичні напрацювання. Дана організація пропонує органам місцевого самоврядування консультації з юридичних та фінансових питань, допомогу в пошуку та супроводі інвесторів, виготовленні містобудівної документації населених пунктів. Очільники територіальних громад зазначили про доцільність розгляду питання щодо укладання угод про співпрацю із зазначеною громадською організацією.

Управління економіки районної державної адміністрації