Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Та є діти, які  позбавлені цього почуття... Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає більш актуальною і болючішою темою для нашого суспільства. Однак останніми роками змінилися пріоритети державної політики.

Перевага надається вихованню дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейних формах виховання. На території нашого району функціонують 8 прийомних сімей та дитячий будинок сімейного типу, в яких проживають 20 вихованців.

Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюється контроль за станом утримання, виховання та навчання дітей в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу. Щороку прийомні батьки звітують на засіданні комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації  про стан виконання обов‘язків щодо виховання, навчання, стану здоров‘я та  утримання дітей.

28   лютого 2018  року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації під керівництвом    заступника  голови районної державної адміністрації  Петра Васильовича Бугакова,  на якому звітували прийомні батьки Боднар та батьки – вихователі ДБСТ Бурлакові.  Окрім прийомних батьків, дітей на комісію були запрошені класні керівники навчальних закладів. Прийомні батьки  поділилися  успіхами та проблемами  дітей. За результатами спільних обговорень були прийняті рішення та поновлені індивідуальні плани  роботи  з дітьми.

Комісією було також прийнято рішення щодо  вибуття повнолітньої прийомної дитини з  прийомної сім‘ї родини Москаленків.

Служба у справах дітей  райдержадміністрації