В Немирівському районі перевезенням пільгових категорій громадян автомобільним транспортом здійснює автотранспортне підприємство ПрАТ «Немирівське АТП 10510». Статтею 91 Бюджетного кодексу України передбачено, що фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян в частині надання пільг здійснюється з місцевого бюджету.

В 2017 році за пільговий проїзд автомобільним транспортом з районного бюджету та бюджетів ОТГ було виділено та перераховано ПрАТ «Немирівське АТП 10510» 418419,00 гривень.

На 2018 рік для забезпечення реалізації прав окремих категорій громадян на одержання пільг з пільгового проїзду автомобільним транспортом управлінням соціального захисту населення  розроблено районну «Програму відшкодування витрат на надання пільг з послуг зв’язку та інших, передбачених законодавством пільг, окремим категоріям громадян в Немирівському  районі»,  яка була  затверджена   рішенням  чергової  22  сесії  7 скликання  Немирівської  районної  ради  22.12.2017 року.

Станом на 01 лютого 2018 року громади району, а саме Немирова, Ковалівки, Райгорода, Мельниківець, Брацлава уклали договір та передали до районного бюджету субвенцію для часткового фінансування видатків на пільгове перевезення.

Звертаємось  до громад,  розглянути  на  сесії  питання  щодо  виділення та  передачі субвенції  до  районного  бюджету з пільгового перевезення в повному обсязі на 2018 рік.