Відповідно до Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 576, з метою визначення важливої ролі малого і середнього бізнесу в соціально-економічному розвитку області та популяризації досягнень підприємницької діяльності оголошено щорічний Регіональний конкурс "Бізнес-еліта Поділля".

Конкурс проходить у таких номінаціях: "Вершина лідерства", "Компанія-лідер", "Надійність", "Якість", "Стабільність", "Довіра", "Наша марка".

За консультаціями щодо участі у Регіональному конкурсі "Бізнес-еліта" звертатись до Вінницької обласної громадської організації "Регіональний центр підприємництва" за телефонами: 0(0432)60-20-29; (097)102-45-43.

Управління економіки райдержадміністрації