1 березня 2018 року в залі засідань Немирівської районної ради відбулася  23 сесія районної ради 7 скликання. Одним із головних питань порядку денного був звіт голови Немирівської районної державної адміністрації про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень за 2017 рік. Депутатський корпус затвердив представлений Юрієм Миколайовичем Погорелюком звіт.

Про стан злочинності на території Немирівського району за 2017 рік проінформували заступник прокурора Немирівської місцевої прокуратури Сивак О.М. та заступник начальника Немирівського відділу  поліції ГУ НП України у Вінницькій області Зразюк М.С.

Наталя Охріменко виступила щодо перейменування населеного пункту с. Рачки Немирівського району Вінницької  області на с. Подільське та Рачківської сільської ради на Подільську.

З районною комплексною Програмою соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей на 2018 рік ознайомив  заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Коваленко В.М.

Про реорганізацію  (перетворення) комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Немирівської районної ради Вінницької області в комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Немирівської районної ради Вінницької області повідомила Віра Гетьман.

Також було розглянуто ряд інших питань, з яких було прийнято відповідні рішення.