В районній державній адміністрації 03.03.2018 року проведено засідання районного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур. Відкрив і вів засідання Урбанський Б.П. - перший заступник голови районної державної адміністрації, голова комітету доступності. На засідання комітету доступності виносились наступні питання:

1. Про посилення роботи щодо належного забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів фізичного оточення. Про створення електронної бази по доступності інформував головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації Осадчук І.В.
  2. Про виконання протокольного доручення Першого заступника голови районної державної адміністрації від 10.11.2017 року інформував в.о.начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, головний архітектор  міста Немирова Лабунський Р.Ю.
  3. Про створення необхідних умов для навчання дітей з інвалідністю у неспеціалізованих загальноосвітніх навчальних закладах іІнформувала начальник відділу освіти районної державної адміністрації Чега В.А.

Підвів підсумок роботи перший заступник голови райдержадміністрації  - Урбанський Б.П.

За результатами засідання комітету доступності видано протокольне доручення.

Заступник начальника управління

соціального захисту населення

райдержадміністрації                                                               Т.М.Топольська