Першим заступником голови районної державної адміністрації Урбанським Б.П. проведено чергову робочу нараду із сільськими головами Сокілецької, Юрковецької, Гриненківської та Бугаківської сільських рад за участю відповідальних працівників районної державної адміністрації та керівника громадської організації "Національний центр сільськогосподарського дорадництва та консалтингу "Досвід" – Звенигорецького Р.І.

На нараді обговорювались наступні питання: впровадження системи публічних закупівель ProZorro серед органів місцевого самоврядування; запровадження роздільного збору твердих побутових відходів; діяльність громадської організації "Національний центр сільськогосподарського дорадництва та консалтингу "Досвід".

Начальник управління економіки райдержадміністрації Яхно Олександр Михайлович доповів про систему електронних закупівель ProZorro, її перевагу та стан використання бюджетними установами району.

Урбанський Богдан Петрович закликав сільських голів приймати активну участь в запровадженні електронної системи ProZorro. Адже використання даної системи економить значні суми бюджетних коштів, які можна використати на соціально важливі цілі та розвиток територіальної громади.

В черговий раз на нараді наголошувалось на необхідність невідкладного впровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів. Сільські голови активно долучились до обговорення та погодились розглянути питання щодо закупівлі контейнерів та визначення шляхів утилізації відсортованих відходів.

Керівник громадської організації "Національний центр сільськогосподарського дорадництва та консалтингу "Досвід" –Звенигорецький Руслан Іванович ознайомив учасників наради з діяльністю організації та практичними напрацюваннями. Дана організація пропонує органам місцевого самоврядування консультації з юридичних та фінансових питань, підготовку інвестиційних проектів, допомогу в пошуку та супроводі інвесторів, виготовленні генеральних планів населених пунктів. Сільські голови зазначили про доцільність розгляду питання щодо укладання угод про співпрацю із зазначеною громадською організацією.

Управління економіки районної державної адміністрації