03.03.2018 року в приміщенні Немирівської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича відбулася чергова нарада з приводу використання бюджетних коштів, а саме, проведення державних закупівель через систему Prozorro.

На нараді були присутні: начальник управління економіки райдержадміністрації Яхно Олександр Михайлович начальник фінансового управління райдержадміністрації Яремко Володимир Макарович, головний спеціаліст відділу прогнозування і аналізу доходів фінансового управління Немирівської райдержадміністрації Соколовська Олена Павлівна, начальник відділу освіти Чега Валентина Анатоліївна -

Розпорядники бюджетних коштів доповіли про кількість проведених закупівель, суму закупівель та суму зекономлених бюджетних коштів за період з 23.02.2018 року по 02.03.2018 року.

З початку 2018 року відділом освіти райдержадміністрації проведено      11 закупівель: планова сума закупівель склала 3584809 грн., фактична сума закупівель – 3014050,26 грн., сума економії – 570758,74 грн.

Немирівською центральною районною лікарнею проведено 14 закупівель: планова сума закупівель склала 6411028,5 грн., фактична –                    6353998,86 грн., сума економії – 57029,64 грн.

Центром первинної медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради проведено 4 закупівлі: планова сума закупівель склала 382770 грн., фактична сума закупівель – 373770грн., сума економії – 9000 грн.

Начальник управління економіки Немирівської райдержадміністрації Яхно Олександр Михайлович зазначив на застосуванні процедур електронних закупівель товарів, послуг, вартість яких більша 5000 гривень та обов'язковому і своєчасному оприлюдненню заключених договорів. Також акцентував на тому, що замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення закупівель через електронну систему "Prozorro".

Перший заступник голови районної державної адміністрації Урбанський Богдан Петрович наголосив про необхідність використання системи електронних закупівель під час проведення закупівель за кошти державного та місцевого бюджетів з метою максимальної ефективності використання бюджетних коштів та їх економії.

Управління економіки райдержадміністрації