Програма USAID з реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій на отримання гранту на здійснення громадського моніторингу стану дотримання прав людини і поваги до них з боку органів місцевого самоврядування.

Дедлайн - 16 березня 2018 року.

Метою цієї діяльності є підтримка інститутів громадянського суспільства у здійсненні громадського моніторингу стану дотримання прав людини органами місцевого самоврядування.

Програма «Нове правосуддя» планує надати від 1 до 3 грантів обсягом до 350 000 грн. кожен. Розмір конкретного гранту буде визначено шляхом переговорів з урахуванням специфіки діяльності/проекту, що фінансується з коштів гранту, і він може перевищувати обмежену суму. Орієнтовний початок проектів – 1 квітня 2018 р., тривалість проекту – до 6 місяців. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Прийом заявок завершується 16 березня 2018 року о 18:00.