Вітаємо прекрасну половину людства з 8 березня! Нехай цей весняний день тішить вас теплом, а чоловіки — увагою. Кажуть, що весна — час кохання, нового життя, найпрекрасніших квітів і не випадково, напевно, саме тепер ми вітаємо жінок, адже вони втілюють у собі найгарніші весняні якості: сонячну посмішку, непередбачувану весняну грозу, ніжність і свіжість першого листя.

Нехай життя подарує вам тільки приємні миті, теплі ніжні зустрічі та люблячі серця. Низький уклін вам за натхненну працю у всіх сферах нашого суспільного життя, за сімейний затишок, який ви збагачуєте своєю теплотою і ласкою, безмежною людською щирістю і шляхетністю.

Міцного вам здоров’я, радості, весняного настрою, достатку в родинах, творчого натхнення, успіхів і звершень у всіх благородних справах!

Зі святом, квітучі наші жінки!

Голова Немирівської районної

державної адміністрації                                                                                                                                                              Ю.М. Погорелюк