16 – 17 лютого 2018 року група юних туристів Ситковецької ЗОШ  І – ІІІ ступенів під керівництвом тренера Сергія Рудого  взяла участь в 22 Чемпіонаті  області зі спортивного туризму в залах.  Змагання проходили на базі Агрономічненської ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району.

Команда «Сокіл» в складі Цісара Дем’яна, Рудого Олексія, Войтенка Артема, Хмари Юліани, Чернецької Іванни, Рудого Іллі, Тішина Іллі, та Гуцаленко Ангеліни  здобула призові місця в подоланні смуги перешкод, конкурсах зі складання рюкзака, визначення азимутів, в’язки вузлів, краєзнавчій вікторині.  За загальним підсумком Ситковецькі  «соколи» здобули І командне місце і привезли в школу  Кубок та низку грамот, а Чернецька Іванна ще й медаль за високий особистий результат. Молодці! Так тримати!

Керівник  гуртків                                                              Рудий С.М.