Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень; гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна! Бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, мрійливо співають пташки, прийшла весна, а разом з нею – Міжнародний жіночий день. Свято половини людства, ще й якої половини! 8 Березня. Саме в цей день людство вшановує жінку, жінку-матір, жінку-світоч, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на землі.

Мама… Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина. Мама – які надлюдські глибини скарбів містить вона в собі. А мамина колискова звучить найніжнішою музикою, навіть тоді, коли посрібляться її скроні. Не мав би світ стільки геніїв, стільки великих мужів, якби над їхнім дитинством не тремтіло б серце матері. Мати – корінь життя, та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ все ясніше. Міцно тримає жінка свічку життя, затуляючи її тендітний вогник від подихів вітру, подиху зла.

06 березня 2018 року учнівський та педагогічний колектив Криковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів підготували святковий концерт «Жінка. Мати. Берегиня…». На свято були запрошені матері, бабусі, сестрички учнів, голова сільської ради Дзюбенко Катерина Іванівна, спонсори та жителі села. У рамках свята було проведено різноманітні конкурси та пісенні, танцювальні номери.

Хай же буде на Землі довіку прославлена в хорошій пісні материнська любов, ніжність усіх жінок України.