Другого квітня у залі засідань Немирівської райдержадміністрації та районної ради за поданням народного депутата Руслана Демчака відбулось нагородження однією з найвищих нагород Верховної Ради України Грамотою «За заслуги перед українським народом». За вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Вінниччини, активну громадську діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк , голова районної ради Сергій Укринський та помічник-консультатн народного депутата України Віктор Марухно вручили відзнаки  письменнику Анатолію Йосиповичу Чернишу та голові фермерського господарства с. Никифорівці та громадському діячеві Олексію Антоновичу Марусичу.

Під час вручення прозвучало багато схвальних слів в адресу нагороджених та щирих побажань подальших успіхів у нелегкій , але такій суспільно значущій роботі.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації