30 березня 2018 року психологом Немирівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено тренінгове заняття на тему: "Фінансова грамотність" для прийомних дітей та дітей вихованців, які виховуються у прийомних сім'ях та дитячому будинку сімейного типу.
Мета тренінгу: підготувати учасників тренінгу до оволодіння практичними навичками щодо планування сімейного бюджету.

Під час тренінгу діти розглянули фінансову лінію життя людини поділилися власним досвідом використання коштів, проговорили, про те, які зусилля треба докласти, щоб мати кошти та раціонально їх витрачати.

Під час виконання практичних вправ, діти вчилися планувати щомісячний бюджет відповідно до своїх реальних доходів, ознайомилися із можливістю накопичувати заощадження методом розподілу доходів, адже фінанси потребують планування.
Фінансова грамотність дитини – запорука її успішного життя.

Немирівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді