2 квітня 2018 року під головуванням заступника голови Немирівської районної адміністрації П.В. Бугакова відбувся брифінг із залученням членів призовної комісії, для роз’яснення питань відповідно до Методичних рекомендацій щодо інформаційного наповнення виступів посадових  осіб медіа-майданчиків під час організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу.

Брифінг відкрив та провів голова районної призовної комісії Петро Бугаков. Під час обговорення були порушенні питання щодо якісного проведення призову громадян України на строкову військову службу.

Щодо організації проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року проінформував заступник військового комісара – начальник відділення комплектування, майор Чернецький В.В.

Також було розглянуто питання щодо відповідальності призовників за порушення правил військового обов’язку, медичний огляд призовників, про те які категорії громадян не підлягають призову, які довідки та документи для цього потрібні, соціальні гарантії для призовників та ін..

Були ухвалені рішення з відповідних питань.