Урочисті проводи жителів району відбулися в районному військовому комісаріаті в понеділок, 2 квітня.  До лав Збройних Сил України відправили 24 юнаки. Привітати майбутніх захисників Батьківщини прийшли рідні та близькі хлопців. Також  до молодого поповнення українського війська з побажаннями успішної служби звернувся заступник  голови райдержадміністрації Петро Бугаков: «Ви – наше майбутнє, наша гордість!

Побажаємо нашим призовникам міцного здоров’я, щасливої та легкої служби, успішно оволодіти знаннями і навичками, необхідними для проходження військової служби, стати справжніми захисниками миру та спокою українського народу та повернутися додому живими, здоровими, загартованими і зміцнілими молодими чоловіками!».

До привітань долучились заступник голови районної ради Аркадій Собченко та заступник міського голови Іван Дзюбак.

Представник військкомату комісар Юрій Лівкутник та голова Немирівської районної організації ветеранів району Іван Федоров ознайомили призовників з інформацією про місце дислокації, особливості та умови виконання службових обов’язків. Юнаки отримали благословення на добру службу від священнослужителів української православної церкви Архистратига Михаїла.

Після усіх урочистостей призовників вітали аматори сцени Немирівщини.