29.03.2018 року  відбулося чергове   засідання комісії з питань захисту прав дитини  при райдержадміністрації, на якому обговорено 6 питань:

- про ефективність функціонування трьох прийомних сімей,  які впродовж  багатьох років  успішно функціонують в районі. В даних родинах  прийомні діти мають великі можливості для розвитку  своїх талантів  та успішно  навчаються  в школах та училищах;

- про  неналежне виконання батьківських обов’язків батьками  із  с. Мухівці  Немирівського  району  та  результат соціального супроводу фахівцем  РЦСССДМ;

- припинення обов’язків  піклувальника та  тимчасове влаштування дитини в сім’ю  бабусі;

- про затвердження і перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Проводив засідання районної комісії заступник голови районної державної адміністрації П.В.Бугаков, який зазначив:  «За будь-яких  обставин інтереси та права дітей  мають стояти на першому місці. Адже ефективний захист прав дитини – один із пріоритетів  держави. Стандарти життя направлені саме  на захист прав дітей.»  В засіданні взяли участь керівники, заступники  керівників організацій, установ, дотичних до захисту прав дитини, представники органів опіки та піклування територіальних громад, вчителі шкіл,  де навчаються  прийомні  діти.

По кожному із питань прийнято відповідне рішення.

Служба у справах дітей райдержадміністрації