Немирівський районний центр зайнятості інформує, що державною службою зайнятості введено в експлуатацію новий  Веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості» - це зручний та швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості, можливість подання роботодавцями звітності в режимі онлайн.

«Електронний кабінет роботодавця» - це персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого роботодавець може отримати за допомогою комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного телефону. В електронному кабінеті роботодавця передбачена можливість подання звітів за формою №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії), переглянути стан укомплектування заявлених вакансій,  кількість направлених центром зайнятості  на роботу, договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме.

За довідками та консультаціями щодо реєстрації логінів та паролів  роботодавців з метою їх подальшої авторизації на web – сайті державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua  звертатись в каб. № 2  Немирівського районного центру зайнятості або за телефоном  2-37-55,  2-14-88.

Немирівський РЦЗ