Сьогодні Пенсійний фонд  України позиціонує себе як відкрита й доступна для громадськості установа, відомство, яке модернізується , удосконалюється і впевнено крокує в ногу з часом. Практичне впровадження змін у сфері пенсійного забезпечення громадян, ініційованих Урядом та Пенсійним фондом України, супроводжується втіленням у життя низки важливих змін у принципах та якості обслуговування населення.

4 квітня поточного року, відбувся виїзний прийом  начальника Немирівського відділу обслуговування громадян Тульчинського об’єднаного УПФ Кравенського Валерія   в приміщенні Ковалівської    сільської ради по наданню адміністративних послуг безпосередньо на території громади, послуг з використанням сучасних інформаційних технологій із забезпеченням дотримання вимог та принципів надання послуг у громаді. На зустрічі присутні отримали  роз’яснення з  питань  щодо роз’яснення норм пенсійного законодавства  відповідно до Закону України № 2148  від 03.10.2017 року  « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» та призначення пенсії за віком, по інвалідності,  в разі втрати годувальника а також проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам в автоматизованому режимі. Валерій Вікторович   акцентував   увагу на можливості завчасного подання документів для призначення пенсії з метою проведення їх попередньої правової оцінки. Рекомендував   отримувати інформацію з пенсійних питань на веб-порталі Пенсійного фонду України та з відомчих видань Фонду - газети «Пенсійний кур’єр» та журналу «Вісник Пенсійного фонду України».