Незабаром на території держави та району будуть проходити культові заходи пов’язані із святкуванням Пасха (Великодня) та поминальних днів (Проводи).

Немирівський ВП ГУНП зробить усе, аби свята пройшли без порушень правопорядку. Оскільки основне завдання правоохоронців - забезпечити безпеку громадян, їхні права, свободи і законні інтереси, запобігати правопорушенням та їх припиненню.

У Пасхальні дні правоохоронці Немирівського ВП ГУНП перейдуть на посилений варіант несення служби.

Водночас особлива увага буде приділяється забезпеченню посилення охорони місць де будуть проводитись святкові заходи та біля особливо важливих державних об’єктів і установ, об’єктів життєзабезпечення населення.

Закликаємо до недопущення виникнення конфліктних ситуацій на міжконфесійному ґрунті.

Керівництво поліції звертається до мешканців району з проханням святкувати мирно та спокійно, не здійснювати дій, що межують з адміністративною або кримінальною відповідальністю та сприяти працівникам поліції у забезпеченні охорони публічної безпеки.

Немирівський ВП ГУНП у Вінницькій області