10 квітня 2018 року в смт. Ситківці Немирівського району заступник начальника Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Алла Авраменко та начальник Немирівського відділу обслуговування громадян Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Валерій Кравенський провели  виїзний прийом жителів Ситковецької об’єднаної територіальної громади.

На прийомі побувало 29  жителів ОТГ, які переважно цікавилися умовами реалізації права на пенсійне забезпечення, різного роду перерахунків пенсій, в тому числі і при зміні страхового стажу, складовими своїх пенсійних виплат, розміром пенсії та перспективами її підвищення.

Під час спілкування присутні отримали роз’яснення норм пенсійного законодавства відповідно до Закону України №2148 від 03.10.2017 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» та призначення пенсії за віком, по інвалідності, в разі втрати годувальника, а також проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам. Фахівці Пенсійного фонду акцентували увагу на можливості завчасного подання документів для призначення пенсії з метою проведення їх попередньої правової оцінки. Рекомендувала отримувати інформацію з пенсійних питань на веб-порталі Пенсійного фонду України та з відомчих видань Фонду - газети «Пенсійний кур’єр» та журналу «Вісник Пенсійного фонду України». На усі запитання, які цікавили громадян, пенсійники надали вичерпні кваліфіковані відповіді.