Єврорегіон "Дністер" щорічно бере участь у Європейському Конгресі місцевого самоврядування, який проходить в Республіці Польща, Цьогорічний Конгрес відбудеться 26-27 квітня в м. Краків.

Європейський Конгрес місцевого самоврядування – це платформа для зустрічей місцевих і регіональних лідерів з метою обміну думками щодо державного управління, громадських інституцій та бізнесу.

Конгрес є хорошою можливості для польських, українських і центральноєвропейських місцевих органів влади обговорення шляхів підвищення ефективності роботи за допомогою фондів Європейського Союзу.

Участь в Конгресі візьме понад 2000 осіб – регіональні лідери, представники органів місцевого самоврядування, урядовці, керівники підприємств, громадських організацій та журналісти з усієї Європи.

Програмою Конгресу передбачено 6 тематичних секцій: фінанси, економіка, інновації, суспільство, навколишнє середовище, бізнес та міста; більше 60 заходів: тематичні блоки, панельні дискусії, семінари, лекції, презентації та зустрічі.

Про умови участі можна дізнатись за телефонами: +380672752120 Дмитро Канюка та +380975187771 Світлана Пустовіт.

Управління економіки райдержадміністрації