Шановні Замовники!

Інститут економічних досліджень запрошує Вас відвідати навчання/підвищення кваліфікації у сфері здійснення публічних закупівель за програмами, затвердженими Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (лист № 3305-13/41731-07 від 28.11.2014 року) з отриманням іменного СЕРТИФІКАТУ встановленого зразка.

«Практичні аспекти застосування законодавства у сфері публічних закупівель та особливості роботи в електронній системі PROZORRO»

м. Гайсин 11-12 квітня 2018 року

Вартість навчання 1270грн. та підвищення кваліфікації – 920грн.   *(знижка від 2-х осіб в розмірі 5%)

м. Київ  17-19 квітня, м. Одеса 19-20 квітня, Львів 26-27 квітня 2018 року

Нові зміни у сфері публічних закупівель!

• Порядок, строки здійснення моніторингу закупівлі, дії та відповідальність Замовника, тощо
  • Як захиститися Замовнику від недобросовісного учасника (навмисний зрив закупівлі, якість поставлених товарів)

До програми навчання також включені найактуальніші теми згідно з Законом «Про публічні закупівлі» та роботи системи електронних закупівель:

• Загальний огляд електронної системи ProZorro
  • Визначення предмету закупівлі та пороги у новому Законі
  • Нові правила планування закупівель
  • Правила проведення допорогових закупівель
  • Особливості проведення процедури «Відкриті торги»
  • Переговорна процедура: підстави до застосування і етапи проведення
  • Звітування за процедурами закупівлі
  • Порядок оскарження
  • Контроль та відповідальність у сфері закупівель
  • Що потрібно знати про ЕЦП та багато іншого.

Викладачі є експертами-практиками з багаторічним досвідом викладання та юридичного супроводу процедур закупівель

Слухачі курсу/семінару протягом року можуть звертатись до викладачів за консультативною допомогою та роз’ясненням на будь-якому етапі підготовки процедури закупівлі.

З  графіком проведення навчання в інших містах України  та порядком індивідуального навчання можна ознайомитися на сайті http://ied.net.ua/ua

*- вартість навчання /підвищення кваліфікації вказано з врахуванням всіх податків та зборів. У вартість входить навчання та консультації, збірник нормативно-правових актів та методичних матеріалів, іменний сертифікат, тощо.

Інститутом щотижнево проводяться заняття за дистанційною формою..

Вартість навчання за дистанційною формою - 990,00 гривень (підвищення кваліфікації - 810,00  гривень).

Також проводиться короткотерміновий семінар з питань публічних закупівель з видачею сертифікату

(вартість 620 грн.)

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ!

Звертатися за тел. (044) 351-18-71, (067) 507-15-18, (050) 388-01-98

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ø на навчання спеціалістів у сфері публічних закупівель

Очне

дистанційне

Ø та/або підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері публічних закупівель

Очне

дистанційне

(в потрібному квадраті цифрою вказати кількість осіб !!!)

Назва організації

Адреса організації

Індекс :

Область:

Район:

Населений пункт:

Вулиця:

Номер буд.:

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ

Спосіб оплати (казначейство/банк)

Прізвище, ім’я,  по батькові контактної особи, телефон, факс

Місце та дата проведення навчання (підвищення кваліфікації)

Дата направлення заявки

Джерело, з якого отримано інформацію про навчання

Примітки

Заявки направляти за тел./факсом  (044) 351-18-71, 067-507-15-18, 050 388-01-98

або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Управління економіки райдержадміністрації