11 квітня 2018 року Немирівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Вінницьким обласним центром профілактики та боротьби зі СНІДом проведено профілактичний захід з питань запобігання зараження, поширення та розповсюдження ВІЛ-інфекції СНІДу для студентів Немирівського професійно - технічного училища.

Під час заходу студенти почули історію виникнення і поширення ВІЛ СНІДу у світі; особливості зараження та прояву цієї хвороби.

Особливу увагу лектори зосередили на питаннях профілактики ВІЛ СНІДу, формування навичок безпечної поведінки та толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих осіб.
Під час зустрічі студенти поновили свої знання щодо особливостей цього захворювання та активно задавали уточнюючі запитання щодо особливостей прояву ВІЛ – інфекції, по завершенню заняття діти подякували гостям за цікаву та змістовну розповідь.
Такі профілактичні заходи є досить актуальними серед студентської молоді. Їх розробка та впровадження є одним із головних завдань соціально-профілактичної функцій роботи РЦСССДМ.

Немирівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді