Протягом квітня місяця 2018 року державними соціальними інспекторами управлінням соціального захисту населення Немирівської РДА проводиться верифікація достовірності інформації про доходи, поданої громадянами для надання щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг ( водо-, тепло -, газопостачання, водовідведення, електроенергії, вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, згідно постанови КМ України від 18.02.2016 року №136.

Так, на основі наданої Міністерством фінансів України   інформації    виявлено 87 таких  особових справ, де заявники або члени їх домогосподарств протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії (призначення субсидії без звернення) оплатив послуги (одноразово) з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв’язку, на суму, яка на дату купівлі (оплати)  перевищує 50 тис.грн

Станом на 11 квітня 2018 року дана інформація підтвердилася по 7 особових справах. Виявлено  переплату на суму -  54941,30грн., яка буде повернута заявниками готівкою. А також  надалі проводиться робота по опрацюванню зазначеної вище інформації для виявлення та повернення надміру виплачених коштів.

Уравління соціального  захисту населення  райдержадміністрації