12 квітня в залі засідань райдержадміністрації та районної ради під головуванням голови районної державної адміністрації Юрія Погорелюка  було проведено координаційну нараду з питань чергового призову на строкову службу та службу за контрактом «Весна 2018». На нараду були запрошені голови ОТГ, сільські голови та відповідальні за ведення військового обліку.

На нараду були винесені наступні питання : про стан справ по призову на строкову військову службу та службу за контрактом, доповів військовий комісар Юрій Лівкутник та про відповідальність призовників та посадових осіб за неналежне виконання службових обов’язків під час призовної кампанії, інформували начальник Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області Олександр Король та прокурор Немирівської місцевої прокуратури Дмитро Іванишин.

Загалом доповідачі говорили про проведену роботу по оповіщенню та наданню інформації стосовно призовників району  та міста. Зокрема, військовий комісар довів до відома присутніх що відповідно до Закону України «Про єдиний державний реєстр військовозобов’язаних та призовників» щоденно наповнюється електронна база даних на тих хто не з’являється та ухиляється від призову на строкову військову службу. Олександр Король та Дмитро Іванишин нагадали ще раз про зловживання та про неправдиві відомості подані до військомату, за які згідно чинного законодавства можна понести не лише адміністративну, а й кримінальну відповідальність.

Підбиваючи підсумки наради Юрій Погорелюк зазначив що усі присутні мають розуміти яку відповідальність покладено на них, як на представників органів влади.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації