13 квітня 2018 року відбулося чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації, з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових  субсидій.

Комісією розглянуто 34 заяви громадян для призначення соціальної державної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми та 148 заяв на призначення   субсидії на житлово  – комунальні послуги та придбання скрапленого газу, твердого а рідкого побутового палива.

Вивчивши наявну інформацію та провівши обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників комісія прийняла рішення про  надання  житлової субсидії,  так як  держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації