З  метою вшанування  подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілих  внаслідок Чорнобильської катастрофи, за підтримки районної державної адміністрації та районної ради, спільно з  районною громадською організацією «Союз Чорнобиль України», 26 квітня 2018  року відбулися заходи з нагоди  відзначення 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

В цей день відбулося покладання квітів та вінків до пам’ятного знаку,  проведено мітинг – реквієм та панахиду за загиблими та померлими ліквідаторами в сквері  Слави м. Немирів. Участь в заходах взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Урбанський, заступник голови районної ради Михайло Мовчан та заступник Немирівського міського голови Іван Дзюбак.

В малому залі районного будинку культури  відбулася зустріч  з ліквідаторами аварії за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Урбанського, заступника голови районної ради Михайла Мовчана, заступника Немирівського міського голови Івана Дзюбака, представників управлінь та відділів райдержадміністрації з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС, членами сімей загиблих, вдовами ліквідаторів та  потерпілими внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Під час зустрічі відбулося вручення почесних грамот районної державної адміністрації та районної ради,  Немирівської та Ковалівської  об’єднаних територіальних громад з наданням грошової винагороди та цінних подарунків, також вирішувалися нагальні питання, які виникали  в ході розмови.

Учасники ліквідації прийняли подяку за внесений вклад для збереження життя українців ціною власного здоров’я та отримали медалі «За вірність народу України».