На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 лютого 2018 року № 142 "Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів області" та розпорядження голови Немирівської районної державної адміністрації від 14 березня 2018 року № 66 "Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів Немирівського району" впродовж березня-квітня 2018 року у Немирівському районі виконувались заходи з благоустрою.

Під час здійснення цих заходів проведено упорядкування парків та скверів, створено нові лісові насадження на площі 45,6 га, очищено від сміття 43 км берегів річок, розчищено та упорядковано 14 джерел, упорядковано газони та квітники, 43 пам’ятники та меморіали, 92 кладовища, 12 братських могил, упорядковано 85 в'їзних знаків, відремонтовано та приведено в належний стан 40 спортивних та 35 дитячих майданчиків, прибрано 12 тис. м2 дворових територій, прибрано 9,5 тис. м2 доріг в межах населених пунктів, ліквідовано 119 стихійних сміттєзвалищ, вивезено 38 м3 сміття, упорядковано 49 сміттєзвалищ. У заходах взяли участь 1962  особи, в т. ч. 263 – учнівська молодь, 275 – студентська молодь, 210 – державні службовці, 1214 – інша громадськість.

За участю працівників районної  державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району (близько 1000 осіб) проведено роботи з упорядкування придорожніх смуг автомобільної дороги Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, протяжністю 44 км.

Активну участь у цих заходах взяли колективи:

• районного військового комісаріату;
  • Немирівського районного центру зайнятості;
  • Немирівського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області;
  • управління Держпродспоживслужби у Немирівському районі;
  • Немирівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень;
  • апарату та структурних підрозділів Немирівської райдержадміністрації;
  • Немирівської районної ради;
  • Немирівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;
  • Центральної районної лікарні;
  • Немирівського відділу поліції;
  • центру ПМСД Немирівської районної ради;
  • фінансового управління райдержадміністрації;
  • відділу освіти райдержадміністрації;
  • ТОВ ЛВН "ЛІМІТЕД";
  • НВК № 1 м. Немирів;
  • НВК № 2 м. Немирів;
  • відділу статистики у Немирівському районі;
  • ВП "Самчинецький кар’єр";
  • Кароліна "Вторчермет";
  • Державної служби охорони;
  • Немирівського коледжу будівництва та архітектури ВНАУ;
  • відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації;
  • ТОВ "Каролінський елеватор";
  • Немирівського комбікормового заводу;
  • Немирівського МПД ДП "Укрспирт";
  • відділу Держгеокадастру у Немирівському районі;
  • Немирівської школи-інтернату;
  • Державної податкової інспекції;
  • відділу культури та туризму райдержадміністрації;
  • Немирівського лісництва;
  • Немирівського райагролісу;
  • управління Державної казначейської служби України у Немирівському районі;
  • філії "Немирівська ДЕД";
  • районної друкарні;
  • Немирівської райспоживспілки;
  • ТОВ "Веселка Л";
  • територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян;
  • управління пенсійного фонду України у Немирівському районі;
  • управління соціального захисту населення райдержадміністрації;
  • Немирівської районної виконавчої дирекції Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;
  • Немирівського професійного ліцею;
  • Вищекропивнянської загальноосвітньої школи I-III ступенів;
  • Немирівської, Ситковецької, Райгородської, Мельниківської об'єднаних територіальних громад;
  • Кудлаївської, Зарудинецької, Бугаківської, Юрковецької Джуринецької сільських рад.

Дякуємо всім, хто приймав участь у цих заходах, адже дана дорога є обличчям нашого району!

Управління економіки районної