73 роки назад відгриміли останні залпи другої світової війни. Спливатимуть роки, але ніколи події страшної і кривавої Великої Вітчизняної війни не перестануть нас вражати самовідданістю і жертовністю людей, які наближали День Перемоги. Війна - це горе, сльози. Тисячі людей пройшли крізь горно війни, випробували жахливі мучення, але вони вистояли й перемогли. Перемогли в найважчій із всіх війн, перенесених дотепер людством. І живі ще ті люди, які в найтяжких боях захищали Батьківщину.

2 травня 2018 року  заступник начальника Немирівського відділу обслуговування громадян Леся Лашко привітала з святом ветерана війни Тихоненка Фадея Омеляновича, жителя Ковалівської ОТГ.  Фадей Омелянович в 1944 році , ще зовсім юним хлоп’ям , пішов на фронт, зустрів перемогу, але в рідну Ковалівку повернувся тільки через 7 років. Війна в його пам’яті спливає найстрашнішим сумним спогадом…