З метою забезпечення доступності послуг Пенсійного фонду України, впровадження обслуговування громадян на рівні територіальних громад та організації ефективного прийому обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України, Тульчинським об’єднаним управлінням продовжено тісну співпрацю з Ковалівською об’єднаною територіальною громадою.

Одним з нагальних питань для територіальної громади є обслуговування пенсіонерів згідно  переліку послуг, які вже в даний час надаються працівники Пенсійного фонду України.
  02 травня  поточного року, відбувся виїзний прийом заступником  начальника Немирівського відділу обслуговування громадян Тульчинського об’єднаного УПФ Лесею Лашко .

Жителів громади, які звернулися на прийом, найбільше цікавило питання перерахунку пенсії  та розрахунку стажу.

На всі запитання, які цікавили громадян, фахівець Пенсійного фонду надала вичерпні кваліфіковані відповіді та роздала тематичні буклети.