3 травня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації та районної ради відбувся семінар - тренінг з написання проектів в рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку (Вінниччина 2018)» агроіндустріального холдингу МХП у партнерстві з Вінницькою облдержадміністрацією. Координатором конкурсу виступає ГО «ВОО «Спілка підприємців «Стіна». З вітальним словом виступив перший заступник голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанський Богдан Петрович. У тренінгу взяли участь ініціативні громадяни, що бажають створити або розширити власну справу в сільській місцевості.

У ході семінару експерт спілки підприємців «Стіна», координатор проекту Олександр Сологуб довів до відома присутніх про умови, етапи та особливості конкурсу, цілі та завдання проекту. Учасники зібрання мали можливість отримати відповіді на питання, що виникають у їхній практичній діяльності. Експерти спілки підприємців «Стіна» будуть супроводжувати та надавати консультації особам, які мають бажання прийняти участь у Конкурсі.

Зустріч пройшла в форматі конструктивного діалогу та активного спілкування.

Управління економіки райдержадміністрації