Під головуванням першого заступника голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича 02.05.2018 року проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглянуто  питання щодо посилення  інформаційної  взаємодії при  виникненні на території району надзвичайних  ситуацій (подій)  техногенного і  природного  характеру, їх  ліквідації та мінімізації наслідків.

Підводячи підсумки засідання комісії, Урбанським Б.П. було відмічено  важливість дотримання порядку організації інформаційної взаємодії при  виникненні на території району надзвичайних ситуацій (подій)  техногенного і  природного  характеру. Адже від злагодженості і чіткості роботи ланок цивільного захисту залежить якість ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

Управління економіки Немирівської

районної державної адміністрації