Завданням кейсу є розробка соціального проекту, який зможе об’єднати місцеву громаду невеликого села. Проект може бути в будь-якій сфері задля покращення села та залучення дітей. Наразі в селі існує досить гостра проблема відсутності ініціатив та активностей, що супроводжується нерівністю у доступі до якісної освіти, а отже створює перешкоди на шляху досягнення успіху для дітей.

Найкращі запропоновані проекти будуть реалізовані в рамках програми “Навчай для України”, яка відбирає найталановитіших молодих людей та дає їм платформу для того, аби здійснювати інноваційні зміни в селах і малих містах та створювати можливості для дітей.

Дедлайн подачі рішень – 6 травня о 23:59.

Деталі: goo.gl/NAa97R

Сторінка в fb

Контакти

За детальною інформацією звертайтесь Немирівський  районний центр зайнятості, вул. Соборна, 93 б, м. Немирів, Вінницька обл.,