Дорогі наші ветерани! Шановні жителі Немирівського району!

У ці травневі дні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 73-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах, хто віддав життя заради майбутнього прийдешніх поколінь.

Надзвичайно дорогу ціну заплатив український народ за перемогу у запеклій війні 1939-1945 років. Друга світова двічі прокотилася Україною, залишаючи по собі тисячі солдатських могил, відібравши життя мільйонів українців.

Ми схиляємо голови у глибокій скорботі перед пам’яттю загиблих на полях битв, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях, тих, хто передчасно пішов з життя від отриманих ран.

Ми вшановуємо кожну невинну душу, загиблу у роки війни, кожного воїна, який боровся за свободу, кожне серце, яке боліло за Україну.

Вічна їм слава, вічна їм пам’ять.

На жаль, на нашу мирну землю знову прийшла війна та доводиться брати зброю до рук, щоб захистити від загарбника рідну землю.

Низько вклоняємось і славимо усіх, хто у напружений, найкритичніший і найважливіший момент життя нашої країни не відступив і пожертвував собою заради своєї Батьківщини!

Дозвольте, шановні ветерани, у цей пам’ятний день, перш за все, побажати миру і злагоди нашій землі, вам – міцного здоров’я і довголіття, оптимізму, достатку та родинного затишку!

Час не владний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме!

З глибокою повагою

Голова районної державної адміністрації                                    Голова районної ради

Юрій Погорелюк                                                                             Сергій Укринський