9 травня немирівчани та гості міста відзначили 73- річницю  Перемоги у Другій світовій війні.  Урочистою колоною з Державним прапором та духовим оркестром  керівництво району та міста, ветерани, працівники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів та відомств району, мешканці міста, громадськість та молодь вулицями міста до Братської могили воїнів, що загинули  визволяючи Немирівський район.

В цей день на свято прийшло багато людей різних поколінь. Усі вони з посмішками на обличчях вітали одне одного з Днем Перемоги. На грудях ветеранів виблискували ордени та медалі, про які вони охоче розповідали зі сльозами на очах.

Урочистий мітинг розпочався із внесення Державного прапора та Дежавного гімну України. Зі совами  привітання до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк та голова районної ради Сергій Укринський. Слова подяки в цей день лунали від голів громадських організацій району, зокрема, міської організації ветеранів та «Діти війни» Миколи Костюка, голови районної спілки ветеранів війни в Афганістані Івана Ліщишина, голови районної організації «Союз. Чорнобиль. Україна» В'ячеслава  Печака, голови Немирівської організації ветеранів АТО Богдана Осадчого. До слова, в цей день, Богдан Осадчий читав власноруч написані вірші про Другу світову війну війну та сучасні події в АТО.

Юрій Погорелюк говорив про те, що перемога здобувалась неймовірно дорогою ціною: війна поглинула мільйони людських життів, перетворила на суцільні руїни міста та села… Пам'ять про війну залишиться з нами, як зразок мужності, сили духу й самопожертви і водночас вічної святої скорботи за тими, хто віддав своє життя заради майбутнього.

У цей славний день хвилиною мовчання було згадано усіх тих, чиє життя забрала війна, усі присутні схилилися у низькому поклоні, перед фронтовиками, які пронесли через лихоліття війни любов до Батьківщини

До привітань долучились і аматори сцени Немирівщини. Свій зворушливий вірш декламувала юна та талановита брацлавчанка  Настя Гаврилюк, а Ольга Йолтуховська подарувала присутнім пісню.

Мітинг пройшов  в урочистій та хвилюючій обстановці, яка була перенесена на площу Будинку культури.

А о пів на дванадцяту на площі розпочалося святкове дійство. Участь у святковому коцерті  брали як дорослі, так і малі. Хор працівників культури дарував присутнім фронтовикам та гостям свята пісні воєнних часів. А маленькі зірочки порадували запальними танцями.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації