В актовій залі Немирівської райдержадміністрації та районної Ради 10.05.2018 року проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні комісії розглянуто наступні  питання:

- Удосконалення організації реагування на надзвичайні ситуації та пожежі в організаціях, установах і закладах з цілодобовим перебуванням людей;

-  Забезпечення виконання заходів щодо запобігання загибелі на водних об’єктах Немирівського району.

-  Стан пожежної та техногенної безпеки об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення Немирівського району.

Підводячи підсумки, було відмічено важливість щоденного надання уточненої інформації представниками організацій, установ і закладів з цілодобовим перебуванням людей стосовно кількості осіб (пацієнтів) та обслуговуючого персоналу, які перебувають на об’єктах в нічний час, на пункт зв’язку ДПРЧ-13 м. Немирів для якісної організації реагування на надзвичайні ситуації та пожежі на цих об’єктах.

Також підкреслено важливість вжиття необхідних заходів власниками водних об’єктів щодо організації роботи, спрямованої на запобігання загибелі людей і безумовного виконання вимог правил охорони життя людей на водних об’єктах. Адже від дотримання правил поводження на воді може залежати здоров'я, а іноді і життя людини.

Управління економіки Немирівської

районної державної адміністрації