Сьогодні, 11.05.2018 року в приміщенні Немирівської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича відбулася чергова нарада з приводу використання бюджетних коштів, а саме, проведення державних закупівель через систему Prozorro.

У нараді взяли участь: начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Макарович Яремко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Анатоліївна Чега, бухгалтер центру первинної медико – санітарної допомоги Немирівської районної ради Юлія Михайлівна Донець, бухгалтер центральної районної лікарні Світлана Миколаївна Сидоренко, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та торгівлі управління економіки райдержадміністрації  Ірина Михайлівна Оренчак та головний спеціаліст відділу прогнозування та аналізу доходів фінансового управління райдержадміністрації Олена Павлівна Соколовська.

Розпорядники бюджетних коштів доповіли про кількість проведених закупівель, суму закупівель та суму зекономлених бюджетних коштів за період з 27.04.2018 року по 10.05.2018 року.

Так, Немирівською ЦРЛ за поточний період було здійснено дві закупівлі: флюрографічна рулонна плівка (10 рулонів) на суму 13320,00 грн.,  економія склала 3680,00 грн., та папір для друку на суму 13254,00 грн., економія склала 346,00 грн.; загальна економія 4026,00 грн., планова сума закупівель 30600,00 грн., фактична сума закупівель 26574,00 грн. Актуальні закупівлі: вакцина від сказу антирабічна інактивована (73 одиниці) – планова сума закупівлі 29 794,62 грн. та імуноглобулін антирабічний (12 одиниць) – планова сума закупівлі 52236,00 грн.

По відділу освіти завершених закупівель немає, актуальми залишаються мультимедійний проектор для Зяньковецької школи (планова сума 8140,00 грн.) та інтерактивний комплект (проектор та інтерактивна дошка) для Чуківської школи ( планова сума 35000,00 грн.).

По центру ПМСД Немирівської районної ради завершених закупівель немає, актуальні: тест смужки для глюкометрів для вимірювання глюкози в крові (планова сума 6580,00 грн.) та офісний папір Ф-4 (планова сума 7650,00 грн.).

Відділом культури та туризму райдержадміністрації було проведено одну закупівлю – бензин А-92 євро (3 тис. літрів), договір заключено з ТОВ «Немирівська нафтобаза» на суму 77400,00 грн. по ціні 25,80 грн. за 1 літр бензину, економія склала 5100,00 грн.

Підсумовуючи нараду, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Петрович Урбанський вкотре наголосив про необхідність використання системи електронних закупівель під час проведення закупівель за кошти державного та місцевого бюджетів з метою максимальної ефективності використання бюджетних коштів та їх економії.

Фінансове управління райдержадміністрації