11 травня 2018 року у м.Вінниця відбулося обласне свято, приурочене до Міжнародного дня сім’ї, «Моя сім’я – моя гордість», організатором якого був Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації за підтримки голови обласної державної адміністрації Коровія В.В.Свято проходило у сімейному парку активного відпочинку «Дитяча планета» по вул. Келецькій 117 – Б.

Учасниками  свята стали і діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з  Немирівського району. Організатори свята підготували цікаву розважальну програму з низкою захоплюючих конкурсів та пізнавальних вікторин. Дівчатка та хлопчики стрибали на батутах, долали різні цікаві перешкоди в лабіринтах, занурювались у паралоновий басейн, ковзалися з гірок, грали в різні ігри  на комп’ютерних ігрових автоматах.  Кожен із учасників свята  отримав солодкий подарунок та яскраві різнокольорові повітряні кульки. Очі дітей іскрилися  радістю, захопленням та  щастям. Додому діти поверталися задоволені з масою вражень  від цікавого, веселого свята.

Проведення такого святкового заходу виховує в дітях відповідальне ставлення до сім’ї і сімейних цінностей, популяризує активний сімейний відпочинок та змістовне дозвілля.

Хочеться виразити велику подяку організаторам свята,  голові районної державної адміністрації  Погорелюку Ю.М., голові районної ради Укринському С.В., голові Немирівської районної організації Партії Блок Петра Порошенко «Солідарність», Бевзу І.М.  за надання допомоги для участі дітей Немирівського району у такому цікавому та змістовному святі. Адже більшість діток  вперше побували в такому дитячому розважальному центрі, вперше малечі побачили та спробували сучасні атракціони та відчули батут під ногами.  Це справжнє дитяче свято !

Відділ сім’ї, молоді та спорту

районної  державної адміністрації