01 червня 2018 року відбулося засідання тимчасової комісії Немирівської районної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови Немирівської РДА.

Інформувала: Соколовська А. В. – заступник начальника управління ГУ ДФС у Вінницькій області, яка в своєму виступі зазначила, щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами-підприємцями, яка свідчить про значні обсяги заборгованості даних платників, що негативно впливає на наповнення бюджету Пенсійного фонду України та забезпечення прав застрахованих осіб увсіх видах соціального страхування.

Станом на 01.06.2018 року по Немирівському районі 432 боржника по єдиному соціальному внеску, борг яких складає 754 тис. грн.

На нараді було заслухано керівників-боржників зі сплати єдиного соціального внеску.

Підсумки засідання підвів Урбанський Б. П. – перший заступник голови районної державної адміністрації, заступник голови комісії, який наголосив,  що з метою усунення негативної тенденції по заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску керівним органам виконавчої влади та керівникам підприємств-боржників вжити всі можливі заходи щодо вирішення питання погашення заборгованості.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації