«Барви щасливого дитинства» - під таким гаслом 1 червня 2018 року пройшло районне свято до Дня захисту дітей в парку санаторію «Авангард».
  Дітей та гостей свята урочисто привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Урбанський Б. П., заступник голови районної ради Собченко А.М., заступник Немирівського міського голови з гуманітарних питань ДзюбакІ.П.,  головний лікар Немирівського санаторію «Авангард» Цвень П.В..

Звертаючись до присутніх на святі Богдан Урбанський зазначив:  « Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Закликаю усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.»

Заступник голови районної ради Собченко А.М., заступник Немирівського міського голови з гуманітарних питань Дзюбак  запевнили, що немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Ми, дорослі маємо робити все, щоб дитячі мрії стали реальністю, адже саме для цього ми живемо та працюємо.
  За сприяння районної державної адміністрації для дітей було організовано майстер-клас з надувними кульками, анімаційне шоу за участю клоунів, діти малювали аквагрим.
  На алеях парку санаторію проходили спортивні змагання «Веселі старти»,  організовані КЗ «Немирівським районний центром дитячої та юнацької творчості», які також  представляли роботи своїх учнів. Районний сектор Управління ДСНС України у Вінницькій області знайомив дітей з пожежною технікою та аварійно – рятувальним обладнанням.

Організатори свята прагнули, щоб день для вас, дорогі діти, шановні дорослі, освячувався щирими усмішками і добрими справами та створенням гарного настрою!
  Всі учасники свята побували у веселій, щасливій, чарівній Країні Дитинства!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю