З 6 по 9 червня у Києві проходитиме ювілейна 30 спеціалізована виставка. Аграрії Вінниччини, переробні, харчові та машинобудівні підприємства  можуть скористатися цією престижною виставковою площадкою як для популяризації власних торгових марок і брендів, так і почерпнути нові ідеї, технології та контакти.

Немирівська районна державна адміністрації пропонує товаровиробникам всіх форм власності, підприємствам харчової і переробної промисловості, фермерським господарствам відвідати виставку, аби краще орієнтуватися в світових аграрних та переробних тенденціях. Тут вони можуть знайти ділові контактами,  почерпнути інноваційні новинки. Для товаровиробників виставка  «Агро-2018» - це іще одна можливість налагодити експортні зв`язки , продемонструвати досягнення та новинки.

Відділ агропромислового розвитку районної державної адміністрації