Другого червня 2018 року в м.Немирові відбулася урочиста Всеукраїнська хода на підтримку прав дітей та сімей в Україні, в якій взяли участь представники районних органів влади, місцевого самоврядування та представники усіх релігійних конфесій району. Батьки разом зі своїми дітьми пройшли центральною вулицею міста від Європейської площі до районного спорткомплексу з гаслами «Я за сім’ю», «Діти мають право на тата та маму», «Закон - для родини, Україна – для сімей».

Метою Всеукраїнської ходи є підвищення престижу сім’ї, відповідального батьківства, створення умов для формування самодостатньої української сім’ї.

На території районного спорткомплексу відбувся урочистий концерт за участю дитячих художніх самодіяльних колективів. Організатори свята роздавали дітям святковий коровай, символ щастя, багатства, добра та злагоди.

Старших учасників свята пригощали безкоштовною кавою, а малечу – какао. Діти мали можливість прийняти участь у конкурсі малюнків на тему: «Моя сім’я». На кольоровому тісті члени сімей мали можливість залишити свої відбитки рук, сфотографуватися на фотозоні, прийняти участь у розіграші безкоштовної лотереї, переможці якої отримували цінні подарунки.,

Для дітей та батьків проводився майстер клас по бально-спортивним танцям. Усі присутні мали можливість прийняти участь у флешмобі, а наймолодші учасники свята приймали участь у масових розважальних іграх.

По закінченню свята ніхто не хотів залишати спортивний майданчик, адже саме тут усі відчували доброту, тепло, турботу про ближнього. Діти відчували тепло маминого серця  та татову силу. Свято Немирівської родини вдалося  веселим, змістовним, цікавим.

Відділ сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації