Управління соціального захисту населення Немирівської РДА повідомляє про  початок впровадження Міжнародною організацією з міграції (MOM) в Україні проекту „Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні" (далі - Проект). Даний Проект впроваджується у 24 областях України (на території, підконтрольній Уряду України) та за фінансової підтримки Федеративного Уряду Німеччини через Банк Розвитку KfW.

В рамках Проекту планується проведення  132 дводенних тренінгів із розвитку самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб та представників місцевих громад, а також загальне укріплення та згуртування місцевих громад.

Регіональним виконавчим партнером МОМ  у Вінницькій обл.. є Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії». Контактні телефони: 068-425-00-70; 063-398-27-02; 066-368-78-48.

MOM розпочинає набір учасників у новий проект із зміцнення самозабезпечення, що фінансується Німеччиною

БІЗНЕС-НАВЧАННЯ // ФІНАНСОВА ДОПОМОГА

Міжнародна Організація з Міграції(МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW), розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту, водночас зміцнюючи соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво проект надасть змогу вимушеним переселенцям та мешканцям приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

• Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в ycіx областях України
  • Місцеві мешканці з усіх областей України (територія, підконтрольна уряду України)
  • Віком від 18 до 60 років

В РАМКАХ ПРОЕКТУ ЗАПЛАНОВАНО ЕТАП І.ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ

САМОЗАЙНЯТІСТЬ

МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВО

План тренінгу:

• Аналіз ринку, основи маркетингу, просування просування товарів та послуг.

• Аналіз ринку, маркетинг та просування товарів чи послуг.

•Започаткування підприємництва: ресурси, мотивація, ідеї.

• Юридичні аспекти приватного підприємництва.

• Планування фінансів.

• Нюанси бухгалтерського обліку та податкової звітності.

•  Основи бухгалтерського обліку та податкової звітності.

• Як слід готувати бізнес-план,

• Як підготувати бізнес-план.

Вимоги до учасника:

Вже розпочав або хоче стартувати власний бізнес. Перевага надається в першу чергу особам без постійного місця працевлаштування

Вимоги до учасника:

Має досвід підприємницької діяльності, активний бізнес, наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТзОВ (одноосібним власником якого є заявник) з реєстрацією до 31 грудня 2016 року. Грант надається на розширення наявного бізнесу

Група формується з 25 учасників (з них щонайменше 50% - ВПО)

Група формується з 25 учасників (з них щонайменше 50%- ВПО)

ЕТАП II. ПРИВАТНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Для кожного участника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.

ЕТАП ІІІ. ЗАХИСТ БІЗНЕС-ПЛАНІВ

Учасник зробить коротку презентацію бізнес-плану перед комісією MOM, в результаті якої буде прийняте рішення про виділення гранту.

ЕТАП IV, НАДАННЯ ГРАНДІВ

Для учасників, які успішно захистили бізнес-плани, буде виділено грант на започаткування або розширення власної справи.

Група «САМОЗАЙНЯТІСТЬ»

Група                                               «МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВО»         |

Розмір гранту: обладнзння вартістю до €650

Розмір гранту: обладнання            вартістю до €2,500

Призначення:

обладнання, інструменти, меблі тощо

на закупівлю витратних матеріалів може бути використано до 10% від суми гранту

Призначення:

обладнання, інструменти, меблі

тощо

на закупівлю витратних                 матеріалів може бути                   використано до 10% від суми гранту

Грант не фінансує:

• Оренду приміщення чи обладнання;
  • Купівлю вживаного обладнання чи транспортних засобів;
  • Послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо);
  • Купівлю тварин чи саджанців.

Управління соціального захисту населення