Прийміть щиросердні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня журналіста!

Ваша професія надзвичайно відповідальна. Завдяки вашій праці ми дізнаємося про події в світі, Україні, регіоні, разом переживаємо щасливі і сумні події, знайомимося з видатними людьми.

Ви – літописці життя краю. Майбутні покоління за Вашими сюжетами та публікаціями вивчатимуть, аналізуватимуть той непростий час, у якому доводиться нам жити, та наш внесок у розбудову Української держави.

Тож нехай Ваше Слово буде завжди чесним та правдивим, служить добру, утвердженню демократії та справедливості, миру та злагоди в суспільстві.

У день професійного свята бажаємо Вам творчих успіхів та сил для пошуку істини, реалізації найсміливіших планів та задумів.

Міцного Вам здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, невичерпного джерела натхнення та наполегливості у професійному зростанні,  досягненні нових висот на ниві журналістики.

Голова районної                                                        Голова районної  ради

державної адміністрації                                                 С.В.Укринський

Ю.М.Погорелюк