В смт Брацлав 05.06.2018 року розпочалась акція протесту, місцеві жителі близько 30 чоловік перекрили рух по вулиці Свято-Миколаївській, сьогодні акція продовжується.

Вимога протестуючих: проведення ремонту дороги та заборони руху транзитного грузового транспорту.

На зустріч з протестуючими виїхали голова районної державної адміністрації Ю.М. Погорелюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Б.П. Урбанський, голова Брацлавської ОТГ В.П. Мазур, начальник Немирівського відділу поліції О.В. Король, заступник начальника управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області А.В. Федорчук, інспектор відділу організаційної групи реагування управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області С.Д. Гаврилюк.

З метою вирішення питання відбулось засідання виконкому Брацлавської ОТГ де було прийнято рішення про заборону руху транзитного вантажного транспорту по вулиці Свято-Миколаївській та встановлення знаку про заборону руху. На даний час завершується виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту дороги.

Учасники акції погодились із запропонованими умовами, але до встановлення знаку заборони проїзду, грузовий транзитний  транспорт пропускати не будуть.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю