У рамках спільного українсько-польського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області. Частина 2», який існує завдяки співпраці Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування  та Фундації «Ферсо» (Республіка  Польща), 31 травня Чуківську ЗОШ І-ІІІ ст. ім.  І.Бенери  відвідала делегація у складі:

Ярослав Ващик – член Правління Фундації «ФЕРСО»,  тренер проекту;

Міхал Пєтранек – інспектор відділу промоцій та міжнародної співпраці Маршалківської управи Лодзинського воєводства;

Панчук Олена Анатоліївна – головний спеціаліст Департаменту освіти та науки Вінницької облдержадміністрації;

Герасимова Олена Володимирівна - проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»;

Лезнівська Ірина – головний спеціаліст Центру промоцій та зовнішніх зв’язків Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування;

Саволюк Аліна – керівник Центру промоцій та зовнішніх зв’язків Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування;

Чега Валентина Анатоліївна – начальник відділу освіти Немирівської райдержадміністрації;

Ємець Наталія Василівна – головний спеціаліст Немирівського відділу освіти.

Делегацію та запрошених гостей зустрів директор школи Степанюк В.О. Під час візиту учасники ознайомились з історією Чукова та школи. Учениці 7 та 8 класів Креснікова Анастасія та Толкачова Яна привітали гостей піснями. Заступник директора, учитель математики, керівник дебатного клубу Довженко В.П.  представила роботу клубу «Speaker», який засновано з лютого 2018 року.

Далі учасники проекту відвідали дебату на тему: «Математика потрібна всім всюди та завжди!». Пан Ярослав підвів підсумки та дав схвальну оцінку роботи дебатного клубу.

Відділ освіти Немирівської райдержадміністрації